אודות
יצירת קשר
רשתות חברתיות
  • Facebook Social Icon
דפים

© 2023 by Coach Corp. All rights reserved. Proudly created with Wix.com.

מתאמנים מספרים

גל רודיטי, מוזיקאית (מכמורת)

חיפשתי ארוכות אחרי איינגר יוגה בעמק חפר ואחרי נסיונות לא מעטים הגעתי לשיעור של מיכאל בסטודיו קטן בצוקי ים. אחרי חצי שנה אני יכולה לומר שהתמכרתי :) מיכאל הביא לתרגול שלי (וליציבה שלי באופן כללי) הרבה מאד מיקוד    ושקט. בסבלנות, בענווה ובחוכמה הוא שוזר את משולש התודעה, הגוף והנפש בשיעורים וכל שיעור אני יוצאת עם לפחות תובנה אחת במישור אחד. הגוף שלי התחזק מאד, ההבנה שלי לגבי איך להתקדם באסאנות באופן בריא התחדדה - אלה תחושות פיזיות שהביאו איתן הרבה שלווה.

הילי בוינל, מוזיקאית (עמק חפר)

שעור איינגר מעמיק ואנרגטי, גם במובן הפיזי וגם המנטלי. מורה נדיר, מדוייק, קשוב, חוקר ומביא ערך מוסף לתרגול האסאנות ומחבר בין כל הקצוות של הגוף, רוח ונפש.

 ד"ר תמר מילוא (בנימינה)

התחלתי את אימוני היוגה שלי עם מיכאל לפני יותר מעשור. כמי שעסקה תמיד בפעילות גופנית, מצאתי בגישה של מיכאל שינוי מרענן:  הדיוק בתנועות והקצב האיטי, לימדו אותי לשפר את היציבה ולהשתחרר מכאבי גב. בשנים הראשונות, הרגשתי בכל שיעור כאילו מישהו "מגהץ" לי את הגוף, ויצאתי מכל שיעור בתחושה של הליכה קלילה. כעת, היוגה היא דרך חיים.  היא מאפשרת לי לשמור על גמישות, זקיפות ותנועה קלה, ומאפשרת לי להשתפר בתנועות, במקום ללכת אחורה. 

 

מיכאל הוא מורה נפלא.  היכולת הדידקטית, ההבנה העמוקה של כל תנועה, ותשומת הלב לכל תלמיד, יוצרים תמהיל אפקטיבי במיוחד!

מקוה להמשיך עד 120!

  

דבורה פלדש (זכרון יעקב)

מהי יוגה בשבילי? היוגה בשבילי היא כמו לחזור הביתה. לחוש את הביטחון, לחוות את תחושת השחרור, את הרגיעה. לנשום ברווחה ולהחזיר את הקשב לתחושות ולרגשות. תרומת היוגה לבריאות הגוף ולטיפוחו היא ברורה: הזקיפות והגמישות, העצמות ללא אוסטיאופורוזיס, היכולת להשתחרר מכאבי ראש, והיכולת לפתוח את החזה ולנשום. אך, בנוסף, בסוף כל שיעור מתפשטת בי תחושה נפלאה של עוצמה יחד עם שקט גדול ואני צועדת בקלילות הביתה עם לב שמח. ואז צצים בראשי רעיונות יצירתיים לגבי סוגיות שאני מתמודדת איתם. איזו דרך מופלאה להתחיל את היום. 

 

ומילה למיכאל המורה. הלהט השקט שיש בך ליוגה, הנגיעה ברוחניות ובחיפוש תמידי אחר הדרך הייחודית שלך בעולם היוגה ובהוראתה, הם בשבילי דוגמא ומופת 

דני, מהנדס, בן 60 (בית חנניה)

אני עוסק במקצוע חופשי, הכרוך בישיבה מול המחשב במשך שעות ארוכות, וכן במתח נפשי והתמודדות מול רשויות נוקשות. עוסק בספורט, בעיקר אירובי: ריצה, שחיה, צלילה חופשית וטרקים באזורים הררים....בשלב מסויים הרגשתי כי אני זקוק למשהו נוסף, כדי לחזק את כל הגוף ולשפר את היציבה. כך הגעתי לתרגל איינגר יוגה. 

התמזל מזלי ("מזל של מתחילים") והמורה הראשון לי לשיטת איינגר יוגה היה מיכאל סלע.

 

מיכאל הוא מורה מעולה. בעל ידע מעשי ותאורטי נרחבים, מנוסה מאד, קשוב לתלמידיו, שם לבו לכל מתרגל, מעודד את המתרגלים להתנסות ,להיות מודעים  לגופם ,לחוש את התרגול ולהינות ממנו. האוירה בשיעוריו מאד מעשית, ענינית ויעילה אך יחד עם זאת נעימה ושקטה.

לאחר שלש שנים של תרגול מתון (שלש פעמים בשבוע) אני יכול לומר כי התוצאות עולות על כל הציפיות. אפשר לומר כי גופי עוצב מחדש. השרירים, היציבה, שווי המשקל והגמישות השתנו לבלי הכר - ומכאן גם ההשלכות לפעילות הספורטיבית. 

לא נותר לי אלא לאחל לכל אחד ואחת לזכות במתנת היוגה המחולקת בנדיבות לכל מי שרוצה לקבל אותה.

איתן, מורה לחינוך גופני, (קיסריה)אני ספורטאי חובב, השוחה ורץ באופן יום יומי. תרגול היוגה עזר לי לחזק ולהגמיש את מכלול האגן-מתניים ואת מכלול הכתפיים. היוגה תורמת לי להתאוששות מהירה יותר בין אימון לאימון. השילוב של שיטת איינגאר והאופן בו היא מיושמת על ידי מיכאל מתאים לי מאוד: הקפדה על דיוק, שהייה ארוכה בתנוחות לצורך התבוננות, תשומת לב אישית והתאמת התרגול ליכולת של כל תלמיד. כל אלה מאפשרים לי לא רק להכיר מה צריך לעשות אלא גם להבין מדוע ולבצע את התרגיל בהתאמה להתפתחות היכולת האישית שלי. אני ממליץ בחום לכל ספורטאי לבוא ולבדוק איך הוא יכול לשפר את הספורט שלו ואת איכות חייו בעזרת היוגה.

אילנה, מורה ומאמנת בשיטת "מח אחד" (חדרה)

הגעתי אלייך עם שנים רבות של התמודדות עם קשיי נשימה ולאחר ניתוח להסרת גידול בריאה והתאוששות ממחלת הסרטן. במהלך השנים ובמיוחד לאחר הניתוח עשיתי מאמצים לשקם את הנשימה (לרבות יוגה) והבעיה לא נפתרה.

תרגולי היוגה אצלך היו הרבה מעבר לשיעור. זה היה עבורי טיפול ושיקום. היכולת שלך להיות קשוב וחד אבחנה למה שנחוץ לי, להתאים את ההתקדמות לקצב האיטי שהייתי, לגלות אמפטיה ורגישות לצד מקצועיות – נתנו לי עידוד ותקווה שזה אפשרי. הודות לך אני במקום הרבה יותר טוב היום הן מבחינת הנשימה והן מבחינת היכולת שלי לחזור למסלול החיים.

חן וינקלר, פסל אבן וטריאטלוניסט (נתניה)

אני זכיתי להכיר את מיכאל וללמוד ממנו. משתף אתכם שגם אתם תרוויחו !

שיקום ברך - לפני כשמונה חודשים החלפתי ברך. למזלי סמוך למועד הניתוח הכירו לי את מיכאל. לאורך כל תקופת השיקום נעזרתי במיכאל ביוגה שיקומית. הידע של מיכאל, המיקצועיות שלו והירידה לפרטים, הביאו אותי חזרה לשגרה בדרך המהירה, הנכונה, והבריאה ביותר עבורי. מיכאל היה קשוב לצרכיי ובריאותי בכל השלבים.

מיגרנה - במהלך העבודה ציינתי שאני סובל מכאבי ראש כרוניים. מיכאל למד וחקר מה היוגה יכולה להציע בנושא. ביחד הגענו למספר תרגילים ייעודים שהביאו לי הקלה בכאבי הראש. למען הדיוק עלי להוסיף, שהתקפי המיגרנה, מהם סבלתי במשך יותר מ-20 שנה, חלפו לגמרי רק אחרי שהפסקתי לאכול גלוטן, וזאת בעקבות סדנת ניקוי רעלים, בה אובחנה הרגישות שלי לגלוטן.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now